Yükleniyor...

Arsa Yatırımı Yapılacak Değerli 10 Bölge

Anasayfa / Blog / Arsa Yatırımı Yapılacak Değerli 10 Bölge

Arsa Yatırımı Yapılacak Değerli 10 Bölge

Anasayfa / Blog / Arsa Yatırımı Yapılacak Değerli 10 Bölge

Eğer gayrimenkul alanında yatırım yapacaksanız ilk tercihiniz arsa olmalı, ve arsa yatırımı yaparken de yıldan yıla prim yapan bölgelere odaklanın.

Emlak yatırımı için 3 tercih

Emlak yatırımı her dönem güvenli liman olarak tanımlanıyor. Bunun en önemli sebebi, inşaat sektörünün ülkemiz ekonomisinde lokomotif sektörler  olması ve her sene fazlalaşan ulaşım ve altyapı yatırımları ile hızlanan  kentsel dönüşüm faaliyetleri.

Yatırımını geyrimenkül sektöründe yapacak olanlar için 3 seçenek söz konusu:

Daire
Arazi ve Arsa
İş yerleri

En avantajlı emlak yatırımı için ulaşım imkanlarına dikkat!

 
Seçtiğiniz yatırım hangi alanda olursa olsun “Nerede gayrimenkul(Ev,İşyeri,Arsa) almalıyım?” sorusuna yanıt ararken ilk seçenek ulaşım avantajı olmalı.
Son zamanlarda modern,sosyal donatı alanlarına sahip ve ulaşım merkezlerine yakın yeni projeler yapıldı , siz de yatırım yapacaksanız bu tür projelere yakın alanları tercih etmelisiniz. bu bölgeleri araştırmak yapacağınız ilk iş olabilir. 3. Havalanı ve Arnavutköy bölgesi, Yavuz Sultan Selim Köprüsü ile Beykoz ve Sarıyer bölgeleri, Osmangazi Köprüsü ile Kocaeli bölgesi, İstanbul-İzmir Otoyolu ile Bursa ilk akla gelenler… Bununla beraber Büyükşehirlerin yaptığı metro,metrobüs gibi altyapı yatırımlarına yakın olan yerleri de izlemek gerekir.

 Eğer bir arsa satın aldıysanız, arsa çevirsinde yapılan değişikliklere,projelere ve belediyeler tarafından yapılan değişikliklere dikkat edin. En başta da belediyelerdeki imar planları düzenlemeleri sonrasında ki askı sürelerini kaçırmayın.

En karlı arsa yatırımı yapılcak yerler

Arsa yatırımı gerçekleştirecekler için gelecek yıllarda da kazandırmaya devam edecek bölgeleri il il ayırdık.

İstanbul

Kocaeli

Ankara

Bursa

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0546) 208 23 60

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.