Yükleniyor...

GEBZE KÖŞKLÜÇEŞME (Demirci Apartman)

Anasayfa / Projeler / Tamamlanan Projeler / GEBZE KÖŞKLÜÇEŞME (Demirci Apartman)

GEBZE KÖŞKLÜÇEŞME (Demirci Apartman)

Anasayfa / Projeler / Tamamlanan Projeler / GEBZE KÖŞKLÜÇEŞME (Demirci Apartman)

YTS YAPI ve ÇINAR YAPI ortaklığı ile yapılacak olan Demirci Apartman projesi...

Köşklüçeşme mahallesinde çok merkezi bir lokasyonda bulunan Demirci Apartman projemiz, Servis yolu güzergahına 2.parselde bulunuyor. Toplamda 21 Daireden oluşan Projemiz 850 metrekare arsa üzerine kurulacaktır. Yeni ve şık tasarımıyla bulunduğu lokasyonda ön planda olacak projemiz 2018 yılının Nisan ayında faaliyete geçmesi bekleniyor. 

DIŞ MEKANLAR

Tesisat: Telefon hatları, daire içinden, bina giriş kapısı ile renkli görüntülü Intercom bağlantısı, güvenlik merkezi kontrolünde sesli görüşme imkanı. Merkezi anten sistemi sayesinde, normal yayın yapan TV kanalları doğrudan Digitürk yayınları uydu alıcısı ve abonelik desteğiyle, uydu yayınları ise yine alıcı desteği ile izlenebilecektir. Yangın ve kapı hırsız alarm sistemi mevcuttur. Daire içinde salon ve odalara veri hattı çekilerek internet altyapısı sağlanacak, kablosuz internet kullanımına uygun tesisat yapılacaktır.

Yangın: Yangın yönetmeliğine uygun olarak, dairelerde, ortak alanlarda ve otoparklarda yangın söndürme (sprinkler) sistemi, kat hollerinde ise yangın söndürme hortumları ve tüplerin yer aldığı yangın dolapları olacaktır.

Otopark: Açık otoparkta her bağımsız 2 bölüm için bir araç park edecek şekilde düzenlenecektir.

Güvenlik: Dairelerin güvenliği için, otomasyon merkezine bağlı olarak çalışan, yangın algılama dedektörü olacaktır. Daire içinden, bina giriş kapısı ile renkli görüntülü Intercom bağlantısı, otopark girişinde de bulunacaktır.

Dış Mekanlar: Konseptin bir parçası olarak değerlendirilen bahçe ve teraslarda peyzaj, tasarım çalışmaları neticesinde imal edilecektir. Araç ve yaya yollarının altyapıları, kanalizasyon, drenaj sistemleri ve bahçe-teras izolasyonları yapılmaktadır.

İÇ MEKANLAR

Daire kapıları Çelik gövdeli, desenli çelik kapı.  İç kapılar beyaz kasalı mobilya kapı ve pervazlar. Antre ve koridorlar Saten su bazlı boya. Odalar Saten su bazlı boya. Mutfak Tezgah arası seramik, diğer duvarlar saten su bazlı boya. Banyo 1. sınıf desenli seramik.  Tuvalet 1. sınıf desenli seramik.Mutfak Membran kapaklı hazır mutfak olacaktır. 

Ön Taleplerimiz Başlamıştır.
220.000TL' den başlayan fiyatlarla, topraktan daire sahibi olma fırsatını kaçırmayın.Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0546) 208 23 60

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.