Yükleniyor...

GEBZE KÖŞKLÜÇEŞME (İpek Apartman)

Anasayfa / Projeler / Tamamlanan Projeler / GEBZE KÖŞKLÜÇEŞME (İpek Apartman)

GEBZE KÖŞKLÜÇEŞME (İpek Apartman)

Anasayfa / Projeler / Tamamlanan Projeler / GEBZE KÖŞKLÜÇEŞME (İpek Apartman)

Gebze'nin değer kazanan semtlerinden Köşklüçeşme'de, 256 metrekarelik alan üzerinde, şehrin merkezinde, otobüs durağına 1 dk. yürüyüş mesafesinde, bölgenin 650 yatak kapasiteli yeni devlet hastanesi ve özel hastanelerin yanı sıra özel okulların ve alışveriş merkezlerinin yanı başında konumlanan İpek Apartman projemizin çevreci proje olmasıyla farklılık yaratıyor.
 
Çevreci ve insan odaklı bir anlayışla geliştirdiğimiz yeni proje Köşklüçeşme'lilerin beğenileri ve refah düzeyleri düşünülerek, yeşil alanlar ön plana çıkarılarak ekolojik düzenlemelere uygun bir yaşam imkanı sunuyor.
 
Geniş odalardan oluşan mimarisiyle ön plana çıkan proje, 5 daire olmak üzere toplam 580 metrekare inşaat alanından oluşmaktadır.
 
Gebze'yi Yeşille Buluşturan Proje
‘Yeşilin"  verdiği huzur ve mutluluk İpek Apartman projemizde…
İpek Apartman projemizi en ayrıcalıklı kılan özelliklerden biri de şüphesiz yeşil alanlara verdiği önem.
256m2’lik proje arazisinin 150 m2’sinin yeşil alanlara ayrılması doğaya ne kadar önem verdiğimizin bir kanıtı.
7/24 çocuklarınızın güvenle oynayabileceği ve arkadaşlıklar kurabilecekleri doğa yaşamında yeşilin ve oksijenin keyfini doyasıya çıkarın!’
 
‘Siz de Gebze'nin En Ayrıcalıklı Projelerinden Birinde Yer Almak İstemez miydiniz?'
#Üstelik 200.000TL'den başlayan fiyatlarla!
Geniş odalardan oluşan mimarisiyle ön plana çıkan İpek Apartman projemizde,   5 daire olmak üzere toplam 580 metrekare inşaat alanından oluşmakta.
Gebze'lilerin beğenilerini ve refah yaşam tarzlarını hedef alan projede, 2+1, 3+1 ve 2+2 seçenekleri ile birlikte dubleks, teras olanakları yer alıyor.
Müstakil  yaşam özlemi duyan herkese hitap eden proje, bölgede yaşayacak olanların her türlü yaşam ve  ihtiyaç çeşitliliğini sağlarken, komşuluk ilişkilerini de öne çıkaran bir konseptle hazırlandı.
 
Açık Otopark Lüksünü İpek Apartman Projemizde Yaşayın
Size günün yorucu temposundan sonra  evinize geldiğinizde park yeri problemi yaşamayacağınız ,açık otopark imkanı sunuyoruz.
Projede, Her daire için ayrılmış otopark alanı lüksünü yaşamanızı mümkün kıldık…
 
Konfor + Aile + Yeşil Alan
İnsan Odaklı proje; Bizim İçin “SİZ”  önemlisiniz
İpek Apartman projesi, geniş tutulan yeşil alanları sayesinde evinizde huzurla oturmaya ve sosyal komşuluk bağları kurmaya imkan sağlıyor.
Bununla beraber, çok fazla dairenin bulunmadığı ve geniş oda konsepti ile, şirin bir apartman ve sıcak komşuluk ilişkileri sunarak sizin ve ailenizin keyifle vakit geçirebileceği bir yaşam sunuyor.
 
Avantajlı Konum
İpek Apartman, Gebze'nin değer kazanan semtlerinden Köşklüçeşme'de, 256M2’lik alan üzerinde, şehrin merkezinde, Bağdat caddesine 1 dk. yürüyüş mesafesinde, bölgenin 650 yataklı kapasiteli devlet hastanesi ve özel hastanelerin yanı sıra okulların ve alışveriş merkezlerinin yanında konumlanmaktadır.
 
İnsan Odaklı Proje
İpek Apartman konumu ve çevreci proje olmasının yanı sıra sosyal yaşam alanları çeşitliliğiyle de farklı bir proje.
256 m2’lik alanda konumlandırılan yeşil sayesinde İpek Apartman Projesinde, yeşilin kokusunu almak günlük hayatınızın bir parçası olacak.

• country mutfak
• mobilya kapılar
• çimstone granit tezgah
• A kalite şık banyo dolabı
• ebeveyn banyosu
• gömme rezervuar
• terraclick 8mm laminant
• viko kardelen priz+anahtar
• silinebilir silikonlu iç boya
• görüntülü diafon
• 1.sınıf paslanmaz batarya
• 1.sınıf çelik kapı 

 

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0546) 208 23 60

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.