Yükleniyor...

GEBZE KÖŞKLÜÇEŞME (Turgay Apartman)

Anasayfa / Projeler / Tamamlanan Projeler / GEBZE KÖŞKLÜÇEŞME (Turgay Apartman)

GEBZE KÖŞKLÜÇEŞME (Turgay Apartman)

Anasayfa / Projeler / Tamamlanan Projeler / GEBZE KÖŞKLÜÇEŞME (Turgay Apartman)

YTS YAPI, sizlere kendi evinizi tasarlamanız için bir fırsat veriyor.

Turgay Apartman Köşklüçeşme, tasarım konseptiyle yaşam standartlarınızı yeniden tanımlayacak.

1 Blok 10 daireden oluşan ve 314 m2 alanda yapılanan Turgay Apartman, İlçemizin en hızlı gelişim ve değişim gösteren bölgelerinden biri olan Köşklüçeşme/Gebze'de konumlanıyor. Bölgedeki üniversite ve okullara 5 dakikada, AVM’lere, 8 dakikada ulaşabileceksiniz.

Yeşil ve peyzaj alanı olan projemiz; iç tasarımı özellikle tasarlanmış 6 kişilik asansör, Audio marka görüntülü diafon, kara sıvası alçısı ve kaliteli boyası yapılmış, sakin ve huzurlu bir mahallede, yürüyüş ve bisiklet parkurları, bahçe çardakları ve ticari merkezlere yakınlığı ile yaşam kalitenizi, dört mevsimi doya doya yaşayabileceğiniz taze bir yaşam alanı sunuyor.

Çevreci bir anlayışla tasarladığımız, Köşklüçeşme'nin en temiz havalı projesinde kullandığımız; 1. kalite ısı yalıtım sistemimizle artık doğalgaz gideriniz olmayacak.
Üstelik evinizde kullanılacak olan laminat parke, banyo dolabı ve mutfak dolaplarınızın kapak renklerini kendiniz seçebilecek, yaşam alanınızı zevklerinize göre tasarlayabileceksiniz.


Çevredeki hastanelere, üniversitelere, okullara, kolejlere, ve AVM’lere ortalama 8 dakika mesafede olan projemizden, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 20 dakikada ulaşabileceksiniz. Hem hayatın merkezinde olacak, hem de özel alanınızı en organik ve lüks şekilde muhafaza edebileceksiniz.

YTS YAPI, çevreye duyarlı, topluma saygılı, güvenilir altyapısı ve çağdaş inşaat anlayışı ile hızla büyümeye devam ediyor.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0546) 208 23 60

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.